Oferta Biznesowa

29 wrz ‘23
30 wrz ‘23
  1. Home
  2. Biznes
  3. Oferta Biznesowa

Miejsce stworzone do spotkań

Klimatyzowane, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne i bankietowe w obrębie naszego Hotelu pozwolą Ci na organizację każdego typu zgromadzenia bez konieczności szukania niezbędnego sprzętu na własną rękę. W zależności od typu spotkania, możesz wybrać jedną z naszych sal: Diamentową, Dąbrówkę, Mieszko lub Bankietową. Każda z nich posiada standardowe wyposażenie, pozwalające na komfortowe przeprowadzenie spotkania biznesowego: rzutnik, ekran, flipchart z mazakami oraz nagłośnienie.

Cennik wynajmu sal konferencyjnych:

  • Wynajem Sali Diamentowej wraz z wyposażeniem (rzutnik, ekran, flipchart, mazaki, nagłośnienie) - 180 zł netto/h;
  • Wynajem sali Dąbrówka, Mieszko, Bankietowa wraz z wyposażeniem (rzutnik, ekran, flipchart, mazaki) - 130 zł netto/h.

Oferta do pobrania

Poczęstunek dopasowany do Twoich potrzeb

Kompleksowa organizacja wszelkiego typu wydarzeń w naszym Hotelu zawiera również różne warianty poczęstunku dla Ciebie i Twoich gości. W zależności od charakteru organizowanego przez Ciebie wydarzenia, masz kilka możliwości do wyboru. Lunch, przerwa kawowa, a może uroczysta kolacja? Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my zorganizujemy dla Ciebie odpowiedni posiłek.

Nocleg w pięknym i komfortowym miejscu

Jeśli organizujesz kilkudniowe spotkanie, z ogromną chęcią ugościmy wszystkich uczestników Twojego spotkania w naszych pokojach hotelowych. Oferujemy nocleg dla klientów oferty biznesowej w atrakcyjnych cenach.

  • Pokój jednoosobowy 220 zł;
  • Pokój dwuosobowy 260 zł.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij