Pokoje

29 wrz ‘23
30 wrz ‘23

Pokoje

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje hotelowe w Jastrzębiu-Zdroju o różnorodnym wystroju i standardzie - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli nie jesteś pewien, który z nich spełni Twoje oczekiwania najbardziej, opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dopasujemy propozycję do Twoich oczekiwań.

Pokoje standard

Odpoczynek z odrobiną historii w tle. Pokoje Hotelu Standard mieszczą się w głównym budynku naszego kompleksu. W poszanowaniu jego bogatej historii zadbaliśmy o to, aby wystrój i klimat panujące we wnętrzach nawiązywały do jego przeszłości.

Pokoje Standard zostały urządzone w stylu secesyjnym, który zachowuje tradycje uzdrowiskowe budynku głównego. Dzięki klasycznemu klimatowi, który udało nam się zachować, każdy Gość ma szansę poznać odrobinę historii związanej z miejscem, w którym przebywa.

Pokoje Superior

Wyjątkowy klimat w pięknym miejscu. Tu można się zakochać! Styl klasyczny, kolonialny, wenecki, a może romantyczny? Wybierz wystrój, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom.

Aranżacje pokoi mieszczących się w budynku głównym zostały dopracowane z dbałością o każdy szczegół.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij