Sport

08 lut ‘23
09 lut ‘23
  1. Home
  2. Sport

sport

Kompleks Dąbrówka od lat stanowi doskonałe miejsce zgrupowań i odpraw drużyn sportowych, które znajdą w tym miejscu wszystko, czego potrzebują podczas pobytu w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Komfortowy hotel
dla drużyn sportowych

Nasz Hotel dysponuje 53 przestronnymi pokojami, stanowiących bazę noclegową dla 140 osób. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w życiu każdego sportowca odgrywa efektywny wypoczynek, który pozwala nabrać sił przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Właśnie dlatego stawiamy na różnorodną ofertę wygodnego noclegu, która z pewnością pomoże każdemu zawodnikowi skutecznie zregenerować swoje siły.

Sale konferencyjne i szkoleniowe dla zawodników

Wiemy, że podstawą zgrupowań drużyn sportowych jest doskonała organizacja i dobrze zaplanowana strategia. Oprócz wygodnego noclegu, oferujemy więc dostęp na wyłączność do sal konferencyjnych i szkoleniowych, które kompleksowo wyposażone są w sprzęt niezbędny do przeprowadzania zajęć grupowych, między innymi: ekran, rzutnik i flipchart. 

Nasze przestronne sale doskonale sprawdzają się także w roli miejsc odpraw drużyn sportowych, gdzie zapewnione zostają wszelkie niezbędne warunki do spotkań o takim charakterze. 

Wyżywienie dla sportowców

Gwarantujemy nie tylko smaczne posiłki skomponowane z zawsze świeżych i sezonowych składników, lecz także ich odpowiedni dobór energetyczny. Lata praktyki pozwoliły naszym kucharzom doskonale trafiać nie tylko w gusta, lecz także dzienne zapotrzebowanie tak wyjątkowych gości, jakimi są sportowcy. Na życzenie, możemy również zrealizować specjalne menu, które zostanie nam wcześniej dostarczone.

Doskonała lokalizacja w pobliżu obiektów sportowych

Jednym z powodów, dla których warto zatrzymać się właśnie u nas, jest wyjątkowe położenie Kompleksu Dąbrówka. Bliskość parków świetnie służy efektywnemu wypoczynkowi po rozgrywkach, dogodna lokalizacja stanowi ułatwienie w przemieszczaniu się do obiektów sportowych, które skupione są w naszej najbliższej okolicy. 

Dojazd do Dąbrówki ułatwia szybki dostęp do autostrady A1 oraz centrum miasta Jastrzębia-Zdroju, natomiast organizację treningów usprawnia bliskość hali sportowych, boisk, basenów, a także lodowiska

5 powodów, dla których warto zorganizować zgrupowania i odprawy drużyn sportowych w Dąbrówce:

  1. Duża liczba dostępnych pokoi z wygodnymi łóżkami na miarę wzrostu nawet bardzo wysokich sportowców;
  2. Profesjonalna kuchnia z możliwością realizacji specjalnego menu;
  3. Atrakcyjna lokalizacja blisko najważniejszych obiektów sportowych oraz autostrady A1 i centrum miasta;
  4. Recepcja dostępna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu;
  5. Dostępność sal konferencyjnych i szkoleniowych na wyłączność.

Oferta dla grup sportowych do pobrania

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij